بازگشت
دسته بندی‌ها

فایلی برای فروش دارید؟

عضو شوید و بفروشید

به دنبال خرید فایلی هستید؟

راهنمای خرید فایل

صاحب سایت یا وبلاگ هستید؟

عضو شوید و کسب درآمد کنید

در مورد سایت بیشتر بدانید

راهنمای خرید و فروش فایل

خانه » راهنمای خرید و فروش فایل

راهنمای خرید و فروش فایل

دیدپا یک فروشگاه ساز رایگان برای محصولات قابل دانلود می باشد.
اهداف سایت
فروشگاه فایل دیدپا، فروشگاه ساز رایگان است جهت خرید و فروش انواع فایلهای طرح کارآفرینی، فرم ها و مستندات، وب و برنامه نویسی، نرم افزار، قالب وبسایت، فایلهای قابل اجرا در کامپیوتر و موبایل، طرح های گرافیکی، طرح های لایه باز، سورس کد برنامه های اجرایی، اسکریپتهای طراحی سایت و بطور کلی هر فایلی که قابل دانلود باشد.
در دنیای امروز دارایی های افراد تنها دارایی های فیزیکی نیستند. همه ما به ویژه نسل جوان دارای فایل هایی الکترونیکی هستیم که در دورانهای مختلف تحصیلی و پژوهشی تهیه و به منظور خاصی ارائه می­ دهیم، ولی پس از مدتی حتی فراموش می­ کنیم که این فایل ها را در کدام درایو یا فولدر کامپیوتر ذخیره کرده ­ایم. این فایل ها دارایی های ارزشمندی هستند که حاصل ساعتها و روزها تلاش و پیگیری است و نباید به سادگی از آن ها غافل شد. این فایل ها می توانند از موارد ساده ای قبیل یک رزومه کاری، یک عکس زیبا، اسکریپت سایت، قالب سایت و دیگر موارد مشابه باشند. سایت دیدپا این امکان را بطور رایگان به شما می­ دهد که فایل هایتان را جهت استفاده دیگران به اشتراک بگذارید که با این کار علاوه بر انجام یک کار خدا پسندانه، برای خود درآمدزایی هم خواهید نمود (البته امکان درج رایگان فایل نیز وجود دارد که سبب افزایش بیش از پیش ارزش معنوی کار شما خواهد شد).
از این طریق هم کسب درآمد می­ کنید که نتیجه آن کمک به نشر علم، دانش و و تجربیات ارزشمند شما است و از طرفی کمک به رفع نیازهای هموطنان علاقه مند، چرا که مطمئنا فرد یا افراد دیگری هستند که به فایل­های شما نیاز دارند.
در این سایت می توانید به چند روش بطور رایگان و براحتی کسب درآمد نمایید و فروشگاه رایگان فایل خود را بسازید و محصولات قابل دانلود خود را برای فروش  قرار دهید. همچنین با بازاریابی محصولات در سایت یا وبلاگ خود از پورسانت فروش فایلها و یا با زیر مجموعه گیری، براحتی درآمد زایی نمایید. و یا اینکه محصولات مورد نیاز خود را به راحتی از طریق درگاه امن بانک ملت خرید و سپس دانلود نمایید. پس از هر خرید یک نسخه از فایل همزمان به ایمیل شما ارسال می گردد.