• پروژه‌های خود را از طریق برون ‌سپاری به انجام برسانید

  برای آشنایی با روش کار، مراحل را در همین اسلایدها دنبال کنید

 • پروژه جدید ایجاد کنید

  توضیحات پروژه شما برای هزاران آزادکار ارسال می شود. در کوتاه ترین زمان پیشنهادات برای انجام پروژه شما از طرف افراد حرفه ای ثبت می شود

 • بهترین پیشنهاد را انتخاب کنید

  پروفایل آزادکارها را بررسی کنید، نمونه کارهای آنها را مشاهده کنید. نظر و رتبه کارفرمایان قبلی را بخوانید تا بتوانید بهترین پیشنهاد را انتخاب کنید

 • با آزادکار پروژه خود در ارتباط باشید

  از طریق سرویس میزکار، پیام ها، فایل ها، و پرداخت های مربوط به پروژه خود را به راحتی مدیریت کنید و در صورت نیاز در طول مسیر انجام پروژه با آزادکار در ارتباط باشید

 • با اطمینان مبلغ پروژه را پرداخت کنید

  پس از تحویل پروژه و رضایت از انجام کار، پرداخت های امنی را که برای آزادکار ایجاد کرده بودید را آزاد کنید و رتبه و نظر خود را در رابطه با وی بنویسید

چه کارهایی را می‌توانم از طریق دیدپا انجام دهم؟

هر پروژه ای که بتوان بصورت آنلاین انجام و تحویل داده شود را می توانید از طریق دیدپا انجام دهید.
از یک نویسنده برای وبلاگ خود گرفته تا طراحی و برنامه نویسی حرفه ای اپلیکیشن موبایل. امکانات و آزادکارهای دیدپا انجام هر کار آنلاینی را پوشش می دهند.

چطور بهترین آزادکار را انتخاب کنم؟

پیداکردن فرد مناسب برای انجام پروژه با نوشتن یک توضیح خوب برای پروژه شروع می شود. توضیح دهید چه کاری باید انجام شود و مهارت هایی را که به دنبال آنها هستید انتخاب کنید. بلافاصله افراد مناسبی را پیدا خواهید کرد.
نوشتن توضیحات مناسب را برای پروژه خود جدی بگیرید
ملاک انتخاب را فقط روی قیمت نگذارید، قیمت کم بی دلیل نیست
با دقت از میان آزادکارها، بهترین متخصص را انتخاب کنید
با بهترین افراد مذاکره کنید و فردی را انتخاب کنید که بصورت تخصصی در مهارت مورد نیاز شما فعالیت می‌کند. افرادی که ادعا می‌کنند همه کار انجام می‌دهند، معمولا هیچ کاری را درست انجام نمی‌دهند. اینکه فکر کنید به این دلیل که کار بصورت آنلاین است پس می‌بایست ارزان‌تر باشد، کاملا تصور اشتباهی است. افراد حرفه‌ای دست مزد بالاتری دارند و اگر کیفیت برای شما مهم است، بودجه‌‌ مناسبی برای پروژه خود در نظر بگیرید و سعی کنید این افراد را به پروژه خود جذب کنید.

پرداخت چطور کار می کند؟

تمامی پرداخت‌ها در دیدپا از طریق ایجاد پرداخت امن، انجام می‌شوند. شما می‌توانید بر اساس نیاز و نوع پروژه، به تعداد مورد نیاز برای یک پروژه پرداخت امن ایجاد کنید و با صلاحدید خود، پرداخت‌های امن را برای آزادکار آزاد کنید.
اگر مشکلی در روند انجام پروژه پیش بیاید، شما می‌توانید از طریق ایجاد اختلاف، برای پس گرفتن مبلغ پرداخت امن ایجاد شده اقدام کنید.
زمانی پرداخت امن را آزاد کنید که پروژه یا بخشی از پروژه که برای آن پرداخت امن ایجاد کرده اید را تحویل گرفته، و از نتیجه کار رضایت دارید.
پرداخت امن، اطمینان پرداخت پروژه را برای آزادکار بالا می برد و برای شما این اطمینان را فراهم می‌آورد که تا زمانی که پروژه را تحویل نگرفته‌اید یا از انجام کار رضایت ندارید، پرداخت را انجام نمی‌دهید.

سؤالات متداول
چطور یک پروژه کار می کند؟
چه کار کنم که پروژه ام با موفقیت اجرا شود؟
اگر آزادکار مورد نظر را پیدا نکردم ، چه کنم؟
چقدر هزینه دارد؟
سوالات بیشتری دارید؟ صفحه سؤالات متداول یا راهنما را مطالعه کنید.