• سیستم کسب درآمد یا affiliate

    دیدپا برای شما این امکان را فراهم می آورد تا با معرفی دوستان خود، درآمد کسب کنید!

  • 5 روش برای معرفی

    از طریق لینک، بنر، ارسال ایمیل، نمایش پروژه‌ها یا معرفی پروفایل خود

  • چقدر درآمد کسب می‌کنید؟

    5,000 تومان برای هر معرفی که عضویت خود را ارتقا دهد یا تمدید کند

چرا سیستم کسب درآمد دیدپا!

سیستم کسب درآمد یا Affiliate Marketing سیستمی است که به سایت ها، وبلاگ ها و افراد فعال در سایت های اینترنتی کمک می کند از طریق سایت یا فعالیت خود درآمد کسب کنند.
این روش درآمد، مناسب سایت ها و وبلاگ هایی است که منبع درآمدی ندارند و نمی توانند به راحتی برای سایت خود تبلیغات جذب کنند و به آنها کمک می کند بخشی از هزینه های خود را با معرفی سایت هایی که سیستم کسب درآمد دارند تامین کنند. معروف ترین سیستم کسب درآمد را سایت آمازون دارد که سایت هایی که محصولات آمازون را از طریق این سیستم معرفی می کنند از بابت فروش کمیسیون دریافت می کنند. درآمد از طریق سیستم کسب درآمد وقتی است که مشتری که شما معرفی می کنید خرید انجام دهد.
شما نیز می توانید با معرفی دیدپا در سایت، وبلاگ یا شبکه های اجتماعی درآمد کسب کنید. دیدپا سایت تجاری است و از طریق فروش عضویت ویژه و دریافت کمیسیون از بابت انجام پروژه‌‌ها، درآمد کسب می‌کند. سیستم کسب درآمد به ما کمک می‌کند تا به جای پرداخت هزینه‌های بالای تبلیغات، درصدی از سود خود را با کاربرانی که ما را معرفی می‌کنند سهیم شویم.
برای معرفی دیدپا لینک منحصر به فردی در اختیار شما قرار می گیرد که در حقیقت نام کاربری شما به لینک اصلی اضافه شده است. دیدپا روی مرورگر کاربرانی که شما از طریق این لینک معرفی می کنید کوکی نسب می کند که مشخص می شود این کاربر از طرف چه کسی معرفی شده است. زمانی که او در سایت ثبت نام کند به مدت 3ماه در لیست کسب درآمد شما قرار می گیرد و در طول این مدت هر سودی که از عملکرد او حاصل شود شما کمیسیون دریافت می کنید.
قبل از شروع قوانین سایت بخصوص بخش کسب درآمد را مطالعه کنید

چقدر درآمد کسب می کنید
5000 تومان

تمام افرادی که شما از طریق لینک منحصر بفرد خود معرفی می‌کنید، پس از ثبت نام، به نام شما ثبت می‌شوند و هر زمان آنها عضویت خود را به عضویت ویژه ارتقاء دهند یا تمدید کنند، شما درآمد کسب می‌کنید.
برای مثال اگر شما 100نفر در لیست کسب درآمد خود داشته باشید که هر ماه عضویت خود را تمدید کنند شما ماهیانه 500هزار تومان درآمد کسب می‌کنید.

افراد در لیست کسب درآمد تعداد ارتقاء به عضویت ویژه درآمد ها تا به امروز(ریال)
شما برای مشاهده اطلاعات یا ثبت نام کنید!
همه 49 1 0
5 روش برای معرفی دیدپا
معرفی پروژه ها در سایت یا وبلاگ
معرفی از طریق لینک
معرفی از طریق بنر
معرفی از طریق دعوت دوستان
معرفی پروفایل شخصی