• درآمد خود را از طریق فریلنسینگ افزایش دهید

  اگر شما به کاری که انجام می‌دهید متعهد هستید، ما برای شما پروژه‌های زیادی داریم. از برنامه‌نویسی اپلیکیشن موبایل گرفته تا تایپ و ترجمه

 • با کارآفرینان حرفه‌ای در ایران و خارج از ایران کار کنید

  کارآفرینان ایرانی در هر کجای دنیا پروژه‌های خود را از طریق کمپ ایران برون‌سپاری می‌کنند. درحقیقت آزادکارها در کمپ ایران بیش از 100ها هزار تومان درآمد داشته‌اند

 • پروژه مورد علاقه خود را انتخاب کنید

  کجا می‌خواهید کار کنید، با کی می‌خواهید کار کنید و روی چه پروژه‌هایی می‌خواهید کار کنید همه بستگی به خود شما دارد. در کمپ ایران شما آزادی کامل برای انتخاب دارید

 • راحتی و آرامش در انجام پروژه‌ها را تجربه کنید

  با دریافت پرداخت‌ها از طریق پرداخت‌امن بدون نگرانی از دریافت وجه پس از پایان پروژه، با خیال راحت تمرکز خود را روی انجام پروژه بگذارید

 • تبدیل به یک موفقیت شوید

  به هزاران آزادکاری که از طریق کمپ ایران درآمد کسب می‌کنند بپیوندید. سخت کار کنید، رتبه بالا دریافت کنید، درآمد خود را افزایش دهید و از آزادی عمل لذت ببرید

چه کارهایی را می‌توانم در دیدپا پیدا کنم؟

از دانشجویان دانشگاه گرفته، تا افراد حرفه‌ای می‌توانند پروژه‌های مورد علاقه خود را در دیدپا پیدا کنند. صدها پروژه ماهیانه توسط کارآفرینان در دیدپا ثبت می‌شود.
مهارت‌های خود را انتخاب کنید، فهرست پروژه‌های "بر اساس مهارت‌های من" را برای پیدا کردن پروژه مورد علاقه خود مشاهده و پیگیری کنید.
اطلاعیه‌های خود را تنظیم کنید، ما می‌توانیم بصورت فوری، روزانه یا هفتگی پروژه‌هایی که شما مهارت انجام آنها را دارید را برای شما از طریق ایمیل ارسال کنیم.

چطور شروع کنم؟

آیا شما به کامپیوتر و اینترنت پر سرعت دسترسی دارید؟ بله؟ بسیار عالی.
شما ابزار لازم برای کار آنلاین را در اختیار دارید. قدم بعدی، ایجاد یک پروفایل کامل و حرفه‌ای به عنوان یک آزادکار است.
پروفایل خود را به عنوان یک معرف، رزومه و یک بروشور بازاریابی در نظر بگیرید. با مشخص کردن مهارت‌های حرفه‌ای خود، تجربیات، سوابق تحصیلی و نمونه کارها، شانس خود را برای جذب مشتریان احتمالی بالا ببرید.
بهترین پروفایل‌، پروفایل‌ کاملی است که به خوبی نوشته شده باشد، غلط املایی نداشته باشد و عکس حرفه‌ای و دوستانه‌ای داشته باشد. بنابراین بهتر است کمی وقت بگذارید و این کار را درست انجام دهید.

چطور استخدام شوم؟

انتخاب شدن برای انجام پروژه در دیدپا هیج فرقی با دنیای واقعی ندارد. شما می‌بایست پیشنهاد خود را برای انجام پروژه ارسال کنید و کارفرما را متقاعد کنید که شما بهترین فرد برای انجام پروژه هستید.
با جستجو در "پروژه‌های باز" که مهارت انجام آنها را دارید شروع کنید. زمانی که پروژه مناسب را پیدا کردید، پیشنهاد خود را ارسال کنید و توضیح دهید چرا شما بهترین فرد برای انجام این پروژه هستید.
با دقت خواسته کارفرما را بررسی کنید و بر اساس آن پیشنهاد خود را ارسال کنید.
با صداقت نقاط قوت و مهارت خود را به کارفرما ارائه کنید.
آیا چند پروژه را که مهارت انجام آنها را دارید پیدا کرده‌اید؟ برای انجام همه آنها پیشنهاد ارسال کنید. در حقیقت شانس شما برای استخدام شدن با ارسال پیشنهاد برای چندین پروژه بالاتر می‌رود.

آیا می‌توانم یک آینده شغلی مطمئن داشته باشم؟

در یک کلمه بله. شما قدرت این را دارید که بصورت حرفه‌ای و شخصی موقعیت شغلی مناسبی برای خود ایجاد کنید. بنابراین اگر آماده‌اید تا کنترل روش کاری خود را در دست خود بگیرید به جای مناسبی آمده‌اید.
اگر شما کار با کیفیت و عالی ارائه دهید، رتبه و نظر عالی دریافت می‌کنید و این موضوع باعث می‌شود که به موقعیت‌های کاری بهتر و پول بیشتری دست پیدا کنید.
بهترین آزادکارها کسانی هستند که :
پاسخگوی نیازهای کارآفرینان باشند
ارتباط خوبی با کارآفرینان خود برقرار کنند
در ارتباط با مهارت‌های خود و روند کار صادق باشند
بتوانند هر بار، در مدت زمان مشخص شده کاری با کیفیت عالی ارائه دهند
زمانی که بتوانید چند مشتری خود را خوشحال و راضی نگه دارید، اطمینان داشته باشید در آینده تعداد بیشتری مشتری خواهید داشت و تعداد آنان نیز روز به روز افزایش خواهد یافت. در یک چشم به هم زدن خواهید دید که یک آزادکار تمام وقت شده‌اید که تنها روی پروژه‌هایی که دوست دارید کار می‌کنید.

چطور پرداخت‌ها را دریافت می‌کنم؟

تمام پرداخت‌های پروژه‌ها از طریق ایجاد پرداخت امن در دیدپا انجام می‌شود. پرداخت امن می‌تواند توسط کارفرما برای انجام کل پروژه یا بصورت فازبندی (بسته به نوع پروژه و توافق با کارفرما) ایجاد شود. کارفرمایان می‌توانند به تعداد مورد نیاز برای شما پرداخت امن ایجاد کنند.
پس از ایجاد پرداخت امن شما می‌توانید با خیال راحت پروژه را انجام و تحویل دهید. پس از تحویل پروژه، کارفرما پرداخت امن را برای شما آزاد می‌کند.
پرداخت امن آزاد شده، به حساب شما در دیدپا واریز می‌شود و شما در هر زمان می‌توانید درخواست برداشت وجه ایجاد کنید تا دیدپا مبلغ درخواست شده را به حساب بانکی شما انتقال ‌دهد.

سؤالات متداول
چه کسی می‌تواند یک آزادکار شود؟
چقدر درآمد می‌توانم کسب کنم؟
با چه مشتریانی می‌توانم کار کنم؟
چطور دیدپا به من کمک می‌کند کارهایم را مدیریت کنم؟
درحالی که می‌توانم خصوصی کار کنم، چرا دیدپا؟
چقدر هزینه دارد؟
سوالات بیشتری دارید؟ صفحه سؤالات متداول یا راهنما را مطالعه کنید.
تمامی حقوق متعلق به دیدپا است.
Scroll to Top
لطفا صبر کنید درحال بارگذاری صفحه